2012. május 19. OIH Regionális Imatalálkozó

 

2012. május 19-én az Országos Imacsoport Hálózat (OIH) Regionális Imatalálkozójának adott otthont Gyülekezetünk imaháza.

 

Minden évben várakozással tekintünk a rendszerességgel megrendezésre kerülő imatalálkozó elé, tudva, hogy ezen az összejövetelen nem az számít, hogy ki milyen felekezetből, gyülekezetből érkezett, hanem az válik hangsúlyossá, hogy ugyanazon régióban élve, keresztény hívőként imádkozunk környezetünkért, és persze országunkért is.

Ez alkalommal is volt lehetőségünk az Úr Jézusnak dicséretet énekelni, amiben Gyülekezetünk zene- és énekcsoportja vezetett bennünket, de imádkozhattunk egyénileg és közösen is a különböző aktuális imacélokért. Isten Igéjét Nyeste Ferenc lelkipásztor, az OIH vezetője hirdette.

Örömmel, esetenként együtt érző lélekkel hallgattuk egy-egy régiónkbeli gyülekezet beszámolóját a megtapasztalt isteni segítségről és a még ezután következő kihívásokról. Együtt imádkoztunk Istenünk segítségéért, már előre hálát adva az imameghallgatásért.