2011. január 3. és 5. Aliansz imanapok

 

2010. január 3-án és 5-én Gyülekezetünk az ózdi Baptista Gyülekezettel közösen tartott Aliansz Imanapokat.

 

 

 

Esztendők hosszú során keresztül vált gyakorlattá, hogy a Magyar Evangéliumi Szövetség (Aliansz) által minden esztendő első teljes hetére meghirdetett imahetet a két ózdi gyülekezet közösen szervezi meg.

Január 3-án a Baptista Gyülekezet tagjai látogattak el imaházunkba. Isten Igéjét Győri Gábor baptista lelkész hirdette, majd a jelenlévők egyenként imádkoztak az elhangzott igei gondolatok alapján.

Január 5-én Gyülekezetünk tagjai a Baptista Gyülekezet imaházában vettek részt az imanapi összejövetelen. Az Igét ezúttal Benedek Zsolt pünkösdi lelkipásztor hirdette, majd újból az imádságra helyeződött a hangsúly.

Az évek óta tartó rendszeres kapcsolattartás a későbbi együttműködés és közös alkalmak megszervezésének alapjait is lerakta.