2010. december 25. Karácsonyi istentisztelet

 

2010. december 25-én karácsonyi istentiszteletet tartott Gyülekezetünk.

 

 

Az ünnepi istentisztelet elején Ádámkó Lajos gyülekezeti presbiter köszöntötte az ünneplő Gyülekezetet, majd kórusunk énekelt, amit a Gyermek-bibliakör szolgálata követett. Énekekkel, versekkel, gitáron előadott karácsonyi dallal kívántak boldog karácsonyt a gyerekek.

A tinicsoport modern hangzású karácsonyi énekekkel és egy rövid, de elgondolkodtató színdarabbal szolgált.

Míg a nagyteremben helyet foglalók a Berki Jenő és felesége, Ágnes által vezetett valamint Kuna Oszkár által kísért dicséreteket hallgatta, az alagsori étteremben a Palánta Bábcsoport előadását tekinthették meg a gyerekek.

Gyülekezetünk lelkipásztora az Isten szeretetének megjelenésről szólt igehirdetésében, melynek alapvetését a jól ismert János ev. 3,16 adta.

Az ünnepi istentiszteletet a Gyülekezet dicsőítő csoportjának énekei zárták.